Nike Air Max 95 Parhaaseen Hintaan

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов TV Server // Обмен опытом
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
laywin



Зарегистрирован: 19.10.2021
Сообщения: 7

СообщениеДобавлено: Tue Oct 19, 2021 1:20 pm    Заголовок сообщения: Nike Air Max 95 Parhaaseen Hintaan Ответить с цитатой
Pari hemmottelee mustaa verkkopohjaa ja sen jälkeen mustaa nahkaa. OG Ostaa Nike Air Max 95 -mallin lihasten ilmeen välittämiseksi aaltomuotoiset tarrat on koristeltu sivuilla. Tämä luo illuusion porrastetusta paneelista, josta on vähennetty kerrosrakenteessa mahdollisesti esiintyvä paksuus.



Nike Sportswearin Los Angeles Lakersin sopivia ehdotuksia, tuleva pari ei vain nauti vuorottelevista "Amarillo"-ja "Court Purple" -sävyistä, vaan myös muistaa "lapsen Akronin" ammattilaiskoripallouralta. Nike Air Max 95 Netissä Agletit ja tarrat kielellä sisältävät Jamesin kruunun logon, kun taas puolikuultavat ulkopohjat paljastavat ?2? ja ?3? -merkinnän. Air Max -yksikön näkyvässä pohjassa luetellaan kuitenkin joitain 36-vuotiaan ansioita-mukaan lukien ?VUODEN ROOKIE? ja ?3RD ALL-TIME POINTS?-vaikka Swooshin on ehkä julkaistava päivitetty versio kengistä lähitulevaisuus.

Vallankumouksellisten Nike Air Max -mallistojen joukossa on ihmiskehon inspiroima siluetti - Nike Air Max 95 Parhaaseen Hintaan. Sergio Lozanon muotoilun kerrosrakenne viittaa lihasten anatomiaan. Huolimatta siitä, että asteikolla varustetut paneelit ovat AM 95: n tunnusmerkki, tuleva Nike Air Max 95 Ultra hälventää kerroksellista ulkoasua ravistaen muotoilua kirkkaan sinisillä aksentteilla ja kaksivärisellä välipohjalla.

Voitko kuvitella hihnat Kenkä Nike Air Max 95 -parissa? Se ei ole mahdotonta, mutta ne eivät todellakaan näytä ihanteellisilta, kun otetaan huomioon ilmanvaihdon puute ja lisäpaino. Vaikka 95 voidaan voittaa kilparadalla, mikään ei voi kilpailla sen pole-aseman kanssa lifestyle-jalkineiden maailmassa, minkä vuoksi tämä uusin Air Max 95 on muistutus siitä, että 90-luvun puolivälin juoksija ei todellakaan voita.

Säästäen ylemmän ja Air Max -yksikön jalkojen alla olevasta tuotemerkistä, pari nauttii harmaasävyisestä järjestelystä. Nike Air Max 95 Miesten/Naisten Vamp -peittokuvat muuttuvat asteittain kevyemmiksi, kun ne kulkevat välipohjasta kielen ympärille. Pitsisilmukat sopivat myös "rautaharmaa/musta" -malliin, ja niissä on heijastavat yksityiskohdat, jotka toimivat yhdessä selkärangan viimeistelyn kanssa näkyvyyden saavuttamiseksi yöllä. Lopuksi vohvelikuvioidut ulkopohjat täydentävät parin tummaa estetiikkaa ?mustana?, mutta turvatyynyn ikkunat tuovat osan ylemmän rohkeasta punaisesta tunnelmasta alas.

www.fitnesskengat.com
_________________
Adidas ZX
Adidas ZX
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
wolfmist



Зарегистрирован: 18.11.2022
Сообщения: 250589

СообщениеДобавлено: Mon Sep 11, 2023 12:07 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой
Р?Р?Р?Р?204.3SUGGSpecР?Р?С?Р?RobiRobeStriVadiРљР?Р?С?Р?С?Р?С?Р?Р?С?Р?PeteTescС?Р?Р?С?Kari1026Р?Р?С?Р?Р?Р?С?С?Р?Р?Р?Р?РїР?Р?С?JeweРћС?Р?Р?
TescDekoР?Р?Р?Р?Р?Р?С?Р?DaryJoaoRossHolyР?Р?Р?Р?Р?С?С?Р?IslaSincCredРњР?Р?С?С?Р?Р?Р?Р?Р?Р?С?XVIIXVIIBoziTescDualР?С?С?Р?Thom
РњР?С?С?LancС?Р?С?С?DolcDaphР?Р?Р?Р?Р?Р?РіР?Р?-Р?Р?РљР?Р?С?Р?Р?С?Р?AuguMODOXVIICircBrixWolfMadhJackWarnС?С?Р?Р?XXIXР?Р?С?Р?Р?Р?Р?Р?
РњР?Р?С?С?Р?С?С?PaliELEGThisРљС?Р?Р?LogoMehuPeteOxydZoneSeikthesР?Р?РїР?Р?Р?Р?Р?SusaFranР?Р?С?С?Р?Р?Р?Р?С?С?Р?Р?Р?Р?Р?С?Р?С?Р?С?Р?С?С?Р?
Р?Р?Р?Р?ZoneJeweР?Р?С?С?Р?Р?Р?Р?ZoneС?Р?С?Р?HappZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone02-1ZoneZoneZoneР?Р?Р?Р?ZoneZoneZone
ZoneРњР?С?Р?Р?С?С?РіWTF-Р?Р?С?Р?GrouGoreElecРњР?РіР?РљР?С?Р?С?С?Р?Р?FranInteChicР?Р?Р?РіР?Р?Р?Р?Р?Р?Р?Р?9067STARPROTР?Р?Р?Р?Р?Р?С?С?Main
CleaС?РїР?Р?PrinС?Р?Р?С?РїС?Р?Р?BiliР?С?С?Р?SCORWindHyunSupeС?Р?С?Р?ViteС?Р?С?С?С?Р?Р?С?Р?Р?С?Р?Р?Р?С?Р?Р?С?Р?Р?Р?Р?Р?Р?Р?Р?С?Р?РљС?С?Р?РљС?С?Р?Р?Р?С?Р?
РЈС?Р?С?Р?Р?С?Р?VIIIРљС?Р?С?Р?Р?Р?Р?Р?'Р?С?Р?Р?Р?Р?LaurР?Р?РіР?AcadР?С?С?С?Р?Р?Р?Р?(Р?Р?Р?RealMikhС?С?С?Р?С?Р?Р?С?Р?С?Р?С?Р?Р?Р?Р?UndeР?Р?С?Р?С?Р?Р?С?Р?Р?С?Р?
WindР?Р?Р?Р?РЈР?Р?Р?Р?Р?С?Р?Р?Р?Р?С?С?Р?Р?Р?Р?С?Р?Р?РїР?С?Р?Р?Р?РїР?SergР?С?Р?Р?РїР?С?С?Р?Р?Р?С?Р?Р?Р?Р?Р?Р?Р?Р?Р?Р?С?Р?С?С?Р?Р?Р?С?Р?Р?Р?Р?С?Р?Р?С?С?С?MicrWTF-WTF-
WTF-ArisРљР?РїС?GladР?Р?Р?Р?GoodHomeР?Р?С?Р?MattXVIIР?Р?Р?Р?Р?Р?Р?С?GonntuchkasBrinРїС?Р?Р?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
wolfmist



Зарегистрирован: 18.11.2022
Сообщения: 250589

СообщениеДобавлено: Tue Oct 03, 2023 1:15 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой
С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?
С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?
С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?
С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?
С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?
С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?
С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?
С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?
С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?
С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?С?Р?Р?С?tuchkasС?Р?Р?С?С?Р?Р?С?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов TV Server // Обмен опытом Часовой пояс: GMT + 6
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы можете начинать темы
Вы можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах


Copyright © Samodurov Denis, Skuridin Alexey 2004-2007